betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas
SAFİRBET315.COM – CEDİ: ‘YA FENERBAHÇE, YA DA ANADOLU EFES’

Milli basketbolcu Cedi Osman, VOA Türkçe Yayın Bölümü muhabiri Mehmet Toroğlu’nun sorularını yanıtladı.

Cedi Osman, ”İleride Türkiye’ye dönsen aklında yatan bir takım var mı?” sorusunu yanıtlarken de, hep Fenerbahçe’de oynama hayalinin olduğunu ama diğer taraftan yetiştiği kulüp olan Anadolu Efes’in de kendisi için hep bir adım önde olacağını söyledi. Cedi Osman şöyle konuştu:

”Yani inanın hiç düşünmedim. Çünkü uzun süreler NBA’de oynamak istiyorum. Ama hep bir Fenerbahçe’de oynama hayalim var hem taraftarından dolayı hem de sonuçta çok büyük bir kulüp. Ama tabii onlar sadece işte belki olursa, basketbolu bırakmadan önce son sene hani tekrar bir Türkiye’ye dönüp…Ama bir yandan Anadolu Efes de var yani sonuçta büyüyüp yetiştiğim kulüp var. O yüzden herhalde o iki takım arasında bir seçim yapardım ama Anadolu Efes bir adım daha önde benim için çünkü sonuçta yetiştiğim bir kulüp.”Cedi Osman Türk destekçilerine ne mesaj vermek istediği sorusu üzerine de, kendisini destekleyen herkese çok teşekkür ettiğini, gerek iyi günde gerekse kötü günde hep destek mesajları aldığını ve bunların kendisi için büyük bir motivasyon olduğunu belirtti.

Kendi performansını da değerlendiren Cedi Osman, ”Geçen seneye göre fark şu; daha istikrarlıyım. Geçen seneye göre biraz rolüm de değişti. Uzun dakikalar oynuyorum ve tabii ki bu yüksek kalitede bir şey. Yani herkes zaten memnun, antrenör de aynı şekilde benim hakımda, o yüzden her şey yolunda” diye konuştu. Cedi, her maçın kendisine ayrı bir tecrübe kattığını ve yeni şeyler öğrendiğini, öğrenmeye de devam edeceğini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan INTERBAHİS243.COM - GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN 10 KASIM’A ÖZEL FORMA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SAFİRBET315.COM – CEDİ: ‘YA FENERBAHÇE, YA DA ANADOLU EFES’About betist yeni adresi
betist yeni adresini takip edeceğiniz sitemizde tüm bonusları hakkında bilgi ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: