betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas
LUNABİT116.COM – TRABZONSPOR’DA KEMİK KADRO GERİ DÖNÜYOR

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, sakatların durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Güven, Sosa’nın Göztepe maçında sağ ayak bileğine aldığı darbeye dayalı olarak Krasnodar karşısında riske edilmeyeceğini ve Alanya maçına yetiştirilmeye çalışılacağını söyledi. Obi Mikel ve Abdulkadir Parmak’ın da koşulara başladığını aktaran Güven, “İkisi de iyiye doğru gidiyor. Ağrıları azaldığında forma giymeye hazır olacaklar. Alanya maçında oynayabilirler” derken, Onazi için de, “Kendisi takımla birlikte çalışmalara başladı. Ay sonunda oynayacak duruma gelir” ifadesini kullandı.

EKUBAN’DA GERİ SAYIM!Sol ayak tarak kemiği kırılan ve 2 aydır takımdan uzak kalan Caleb Ekuban’ın İtalya’daki tedavi ve rehabilitasyon sürecinin bittiğini de belirten Yaşar Kibar Güven, “Cumartesi Trabzon’a gelecek ve burada çalışmalara devam edecek. Milli ara hem Ekuban hem de diğer sakatlar için önem arz eden bir fırsat. Bu arada Ekuban’ın da önem arz eden derecede iyileşeceğini umuyoruz” ifadelerini kullandı.

STURRİDGE DE TEMİZ

Ağrıları olduğu için son oynanan Göztepe maçının kadrosundan çıkarılan Sturridge’in son yapılan kontrollerinde çok ciddi bir soruna rastlanmadığını belirten Sağlık Kurulu Başkanı Güven, “Son çekilen filmler öncekilere göre temiz çıktı. Tabi ki oyuncumuzun da kendisini iyi hissetmesi gerekiyor. Bunun için tedavimiz devam ediyor” şeklinde konuştu.


Bir önceki yazımız olan TUMCASİNO34.COM - KÖLN'DE BEİERLORZER DÖNEMİ SONA ERDİ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

LUNABİT116.COM – TRABZONSPOR’DA KEMİK KADRO GERİ DÖNÜYORAbout betist yeni adresi
betist yeni adresini takip edeceğiniz sitemizde tüm bonusları hakkında bilgi ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: