betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas
KOLAYBET79.COM – FENERBAHÇE’DE ISLA VE GARRY RODRİGUES’E UYARI

Fenerbahçe teknik heyeti, Kasımpaşa maçı aşaması sonrası iki futbolcu için alarm verdi. Gördüğü kırmızı kartla takımı 10 kişi bırakmasının yanında oynadığı futbolla da beğenilmeyen Isla’ya milli arada özel program uygulanacak. Malatya ve Göztepe maçlarında cezalı duruma düşen Şililinin yerine Dirar forma giyecek.Isla bu sürede kendini toplayamazsa yedeğe çekilecek. Kayseri ve Kasımpaşa maçlarında kaçırdığı goller ve performansı ile eleştirilen Rodrigues de teknik direktör Yanal tarafından uyarıldı.

Pas oyununda yarattığı zafiyet nedeniyle Rodrigues de Isla gibi özel çalışmalara tabi tutulacak.


Bir önceki yazımız olan FUNBAHİS6.COM - KRASNODAR-TRABZONSPOR! MUHTEMEL 11'LER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOLAYBET79.COM – FENERBAHÇE’DE ISLA VE GARRY RODRİGUES’E UYARIAbout betist yeni adresi
betist yeni adresini takip edeceğiniz sitemizde tüm bonusları hakkında bilgi ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

1 Comment on KOLAYBET79.COM – FENERBAHÇE’DE ISLA VE GARRY RODRİGUES’E UYARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: