betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas
CASİNOSLOT19.COM – ‘MİLAN, ZLATAN IBRAHİMOVİC’İ İSTİYOR!

Amerikan Majör Futbol Ligi (MLS) Komisyoneri Don Garber, Milan’ın Zlatan Ibrahimovic’i transfer etmek istediğini söyledi.

Don Garber, “Zlatan Ibrahimovic, çok ilgi çekici bir oyuncu. Bu tip oyunculara ihtiyacımız var. Tıpkı David Beckham’ın yarattığı etkiye benzer bir etki yarattı. 38 yaşına geldi ama dünyanın en iyi kulüplerinden biri olan Milan tarafından isteniyor. Onu MLS’te görmek isterim ama karar tamamen LA Galaxy’nin.” ifadelerini kullandı.“Hem saha içinde, hem saha dışında heyecan verici biri Zlatan.” diyerek sözlerini sürdüren Don Garber, “Zlatan ile şu ana kadar geçirdiğimiz zaman bize keyif verdi. Özellikle, kendinden üçüncü kişi gibi bahsettiği anlardan çok keyif aldım.” diyerek sözlerini noktaladı.

2018 yazından bu yana LA Galaxy’de forma giyen Zlatan Ibrahimovic, kariyerinde Ajax, Juventus, Inter, Barcelona, Milan, Paris Saint-Germain ve Manchester United gibi dev kulüplerin formalarını giydi.

Bir önceki yazımız olan BETASUS156.COM - BİLYONER.COM İLE MAÇ ÖNÜ: BAYERN MÜNİH - DORTMUND başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CASİNOSLOT19.COM – ‘MİLAN, ZLATAN IBRAHİMOVİC’İ İSTİYOR!About betist yeni adresi
betist yeni adresini takip edeceğiniz sitemizde tüm bonusları hakkında bilgi ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: