betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas
BETBOO813.COM – MİCHAEL SCHUMACHER’İN KIZINDAN DUYGUSAL PAYLAŞIM!

2012 yılında kayak yaparken geçirdiği kaza aşaması sonrası komaya giren Michael Schumacher’in durumu hala belirsizliğini koruyor. Ailesi esfane pilotun durumunu sır gibi saklarken bugün kızı Gina Schumacher Instagram hesabından babası ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Babası ve annesiyle olan küçüklük fotoğrafını sosyal medya üstünden paylaşan Gina Schumacher, bu fotografın altına ”Küçük yarış arabası. Ailem ile birlikte bir sürüş… En sevdiğim fotoğraflardan” notunu paylaştı.

PAYLAŞIMA YÜZLERCE YORUM GELDİGina Schumacher’in paylaşımına yüzlerce yorum gelirken efsane pilotun bir hayranı, “Harika bir fotoğraf. Harika bir hatıra. Bu güzel anıyı hep hatırla, o günler geri gelmeyecek olsa bile hatırla” ifadelerini kullandı.

Bir diğer hayranı ise “Gina, bu hesap senin olsa da babana selamlarımı ve iyi dileklerimi gönderiyorum. Babanın sıkı bir hayranı olarak büyük bir sevgiyle bu mesajı yolluyorum” dedi.


Bir önceki yazımız olan ILBET141.COM - TYLER BOYD: 'BİR GOL DAHA ATARDIM' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO813.COM – MİCHAEL SCHUMACHER’İN KIZINDAN DUYGUSAL PAYLAŞIM!About betist yeni adresi
betist yeni adresini takip edeceğiniz sitemizde tüm bonusları hakkında bilgi ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: