betist yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SULTANBET583.COM – TUGAY KERİMOĞLU: ‘KOPMUŞSA, ONARMAK ZORDUR’

restbet350 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Galatasaray’ın eski futbolcusu Tugay Kerimoğlu, Galatasaray’ın Başakşehir’e 1-0 kaybettiği maçın ardından beIN Sports’ta Younes Belhanda’nın durumunu ve tribünlerden tepki almasını değerlendirdi.

Tugay Kerimoğlu, “Yaşanan o olaydan sonra, barışma ortamını iki tarafın birbirine sunacağı günler değil artık. Bunu her zaman söylemişimdir, oyuncu sahada işini yapmakla yükümlüdür. Tribünlerle ilgilenmek zorunda değildir. Bizler de oynadık seneler boyunca, o ortamlarda bulunduk. Hiçbir zaman tribünlere dönüp de düşünce tarzımızı, vücut dilimizi öyle kullanmadık.” dedi.

“CAMİALARIN KÜLTÜRLERİNİ BİLMENİZ LAZIM”


betpas321 adresinden siteye sorunsuz erişebilirsiniz. kesinlikle önerdiğimiz bir site.

“Orada bir soğuk savaş var. Bu kaçınılmaz. Bu belli oluyor.” diyerek sözlerini sürdüren Kerimoğlu, “Sadece bir kişi üstünden değil. Bizim ülkemizde, bu camialarda oynuyorsanız, bu camiaların kültürlerini bilmeniz lazım. Sadece Galatasaray değil, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ile de alakalı. Amacın sadece ekonomik yönü değil, saha içi performansıyla da alakalıdır.” ifadelerini kullandı.

“BAZI ŞEYLER KOPMUŞSA ONARMASI ZORDUR”

Kerimoğlu, “Sizin bir değeriniz vardır, kulüp bunun karşılığını verir. Siz de saha içindeki o görevlerini ifşa edersiniz. Bazı şeyler, bir yerden sonra elektrik kopmuşsa inşa etmeniz, onarmanız çok zordur. Sonuçları ortada zaten, gözüküyor.” sözleriyle yorumunu noktaladı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS312.COM - ALMANYA'DA BAYERN MÜNİH ŞOKU! başlıklı makalemizde betpas312.com hakkında bilgiler verilmektedir.

SULTANBET583.COM – TUGAY KERİMOĞLU: ‘KOPMUŞSA, ONARMAK ZORDUR’

3 Comments on SULTANBET583.COM – TUGAY KERİMOĞLU: ‘KOPMUŞSA, ONARMAK ZORDUR’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*